Pristatymo terminai

  • Iki 13:00 valandos gavus užsakymą, jį išsiųsime tą pačią arba sekančią darbo dieną. Todėl pristatymas gali užtrukti nuo 1 iki 2 darbo dienų Lietuvoje. Jeigu visų užsakytų prekių šiuo metu neturime sandėlyje, pasiliekame teisę Lietuvoje užsakymus pristatyti per 8 darbo dienų, apie tai informavus pirkėją ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo. Jeigu užsakymų negalime pristatyti per nurodytus terminus ir jei pirkėjas nesutinka laukti ilgiau, tuomet atšauksime užsakymą arba esant pirkėjo pageidavimui, pakeisime prekes kitomis.

Neteisingai nurodyta informacija arba negalėjimas atsiimti siuntos

  • Pirkėjas yra pats atsakingas, už teisingų duomenų nurodymą užsakymo formoje bei siuntos atsiėmimą. Jeigu dėl pirkėjo siunta yra neatsiimama ir grąžinama mums, pirkėjas turi sumokėti už pakartotinį išsiuntimą 5,00 Eur su PVM Lietuvoje, net jei pirmą kartą užsakant pristatymas buvo nemokamas. Tai reikalinga dėl to, kad kai užsakymas yra grąžinamas mums, mes turime susimokėti ne tik siuntimo, bet ir tokį patį mokestį siuntų tarnyboms už grąžinimą, o siuntimo išlaidos kurias moka pirkėjas visais atvejais yra mažesnės, nes dalį jų kompensuojame mes, siekdami paskatinti produktų prieinamumą kuo platesnei visuomenės daliai.

Pasikartojantys užsakymai tuo pačiu adresu

  • Jeigu tas pats pirkėjas pateikia 2 ar daugiau užsakymų tuo pačiu pristatymo adresu, šie atskirai suformuoti užsakymai yra laikomi vienu užsakymu ir siunčiami viena siunta. Ši taisyklė gali būti taikoma be atskiro išankstinio įspėjimo. Ši taisyklė netaikoma, jei tarp užsakymų yra didesnis nei 2 darbo dienų skirtumas.  Ši taisyklė reikalinga, kad pristatymui naudojamos žaliavos būtų naudojamos tvariai, pervežėjams netektų dirbtinai padidintas krūvis, dėl kurio gali vėluoti kitų žmonių siuntos ir taip pat išvengtume piknaudžiavimų, jei užsakymas atitinka sąlygas.