Naujos kartos BRITA Maxtra filtravimo kasetė geriamajam vandeniui. Filtravimo kasetės gaminamos Vokietijoje, jų kokybę nuolat tikrina ir sertifikuoja TÜV SÜD asocijacija. BRITA Maxtra ne tik šalina nešvarumus, pagerina skonio, kvapo ir kitas geriamojo vandens estetines savybes, bet ir apsaugo buities prietaisus nuo kalkių nuosėdų. Ši kasetė tinka visiems šiuo metu rinkoje esantiems BRITA vandens filtravimo ąsočiams. Šia filtravimo technologija pasitiki gamintojai siūlantys savo produktus su integruota BRITA Maxtra filtravimo kasete.

Geriamam vandeniui ir gaiviesiams gėrimams:

Vanduo - gaiviųjų gėrimų pagrindas. Siekiant išgauti geriausią skonį, mišinyje esanti aktyvioji anglis absorbuoja nešvarumus, įtakojančius vandens estetines savybes, kaip kvapą, skonį. Aktyvuota anglis gaminama iš natūralios medžiagos, smarkiai kaitinant kokoso riešuto kevalą.Tobulam kavos puodeliui:

Geras kavos skonis prasideda nuo kokybiško vandens. Karštų gėrimų kokybei ir skoniui turi įtakos ir minėta aktyvuota anglis, ir jonų keitimo plokštelė, kuri neleidžia susidaryti kalkinėms nuosėdoms. BRITA Maxtra ne tik pagerina karštųjų gėrimų kokybę, bet ir nuo vidinio užkalkėjimo apsaugo jūsų buitinius prietaisus, tokius kaip, kavavirės, elektriniai virduliai, pailgina jų tarnavimo laiką.

Mėgstantiems gaminti:
Kulinarija - tai ne tik kasdienis maisto ruošimas, tai atidumo ir išradingumo reikalaujantis užsiėmimas. Kokybiškas ir švarus vanduo - būtinas komponentas jūsų patiekaluose, tiek profesionalioje, tiek namų virtuvėje. BRITA filtruotas vanduo pritaikytas naudoti ne tik ruošiant įvairius gėrimus, bet ir gaminant maistą. Informacija paimta iš "linoshop"

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Filtravimo kasetė Brita Maxtra

  • Gamintojas: Brita
  • Prekės kodas: Maxtra
  • Statusas: Yra sandėlyje
  • 6.00€


Susijusios prekės

Filtravimo kasetė Brita Classic

Filtravimo kasetė Brita Classic

BRITA Classic – filtravimo kasetė skirta senesnio modelio Brita vandens filtrams. Filtruoja chloro j..

6.00€

Žymos: Filtravimo, kasetė, Brita, Maxtra